KS-Mestarityö Oy palvelee Jyväskylästä käsin

K-S Mestarityö Oy on rakennusalan yritys, joka palvelee yrityksiä ja taloyhtiöitä Jyväskylässä ja Jyvässeudulla. Saat meiltä uudisrakentamisen, korjausrakentamisen ja KVR-urakat.

Ota yhteyttä ja kysy lisää palveluistamme!

Posti- ja käyntiosoite

K-S Mestarityö

Tellervonkatu 13 T 19
40200 Jyväskylä

Laskutusosoite

Nimi: K-S Mestarityö Oy
Y-tunnus : 2174829-6
Verkkolaskuosoite : 003721748296
Operaattori : Pagero
Operaattoritunnus : 003723609900 tai PAGERO

 

Jos et pysty lähettämään verkkolaskua, voit lähettää PDF-laskun osoitteeseen admicom@xbs-salo.com.


Yhdessä sähköpostissa voi olla vain yhden laskun tiedot yhdessä PDF-tiedostossa, joten laskun mahdolliset liitteet tulee skannata samaan PDF-tiedostoon laskun jatkosivuiksi.

Huomioithan, että PDF-laskussakin tulee olla paperilaskun osoitetiedot. Paperilaskun osoite on:

K-S Mestarityö Oy
OVT 003721748296
PL 908
02066 DOCUSCAN

Sinulla on myös mahdollisuus lähettää veloituksetta lasku Pageron portaalin kautta. Lue lisää täältä.

Tero Saikkonen

Toimitusjohtaja                      

Tero Saikkonen

040 549 2155

tero.saikkonen@mestarityo.fi

Ari Tirronen

Työpäällikkö

Ari Tirronen

0400 545 584

ari.tirronen@mestarityo.fi

Toni Saikkonen

Rakentaminen

Vastaava työnjohtaja                             

Toni Saikkonen

045 357 8515

toni.saikkonen@mestarityo.fi

Niko Koskinen

Rakentaminen

Työnjohtaja                             

Niko Koskinen

040 576 4682

niko.koskinen@mestarityo.fi

Joni Pelo

Rakentaminen

Työnjohtaja                             

Joni Pelo

050 363 0866

joni.pelo@mestarityo.fi

Toni Korhonen

Hirsityöt ja rakentaminen

Työnjohtaja                             

Toni Korhonen

050 514 3493

toni.korhonen@mestarityo.fi

Jari Hämeenkorpi

Tasoite ja maalaustyöt          

Työnjohtaja                             

Jari Hämeenkorpi

050 351 0210

jari.hameenkorpi@mestarityo.fi